Kosz wiklinowy na papier toaletowy, malowany, obszyty - łączka łososiowa

Kategorie

Odwiedź nas na:

Instagram - PHU Moon Pearl  Tumblr phu moon pearl  YouTube

Twitter Facebook - polskawiklina Pinterest - wiklina

U nas zapłacisz za pomocą platformy przelewy24
 

Kosz wiklinowy na papier toaletowy, malowany, obszyty - łączka łososiowa

Kosz wiklinowy na papier toaletowy, malowany,  z materiałowym wkładem to praktyczne i eleganckie rozwiązanie na przechowywanie rezerwy papieru.

Więcej szczegółów


49,50 zł brutto

Kosz dostępny na zamówienie

dostępny (3 szt.)

Zapytaj o produkt

Program lojalnościowy Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 2,00 zł.


    Więcej informacji:

( POLSKA WIKLINA )

Kosz wiklinowy na papier toaletowy

malowany, obszyty - łączka łososiowa

 

Kosz wiklinowy na papier toaletowy, malowanym, z materiałowym wkładem. Kosz wykonany jest z polskiej wikliny a następnie pomalowany na jeden z dostępnych kolorów. Materiałowy wkład wewnątrz uszyty jest z materiału w kolorze białym, który na zewnątrz wykończony jest pasem dekoracyjnym w kolorze łososiowym z motywem kwiatowym, co widoczne jest na zdjęciach. W koszu mieszczą się 4 standardowe rolki papieru.


Wymiary zewnętrzne kosza

              Wysokość              

        Średnica wewnątrz         

  42 cm

18 cm

Wymiary mogą się różnić +/- 3 cm

 

Kosze wiklinowe to bogactwo różnych modeli, wzorów i kolorów. W ofercie znajdują się kosze z wikliny o różnych zastosowaniach, dlatego serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Ze względu na różne ustawienia monitorów, czy wyświetlaczy urządzeń mobilnych, jak również różnym natężeniem padającego na nie światła, kolory mogą się różnić od widocznych na zdjęciu.

 

Zachęcamy do wyrażenia swojej opinii na temat naszych wyrobów i funkcjonalności sklepu. Pozwolą one nam wprowadzenie stosownych ulepszeń. Opinie klientów:

Brak komentarzy klienta.

Inne produkty z tej samej kategorii: