Wiklinowe puzderko "Kuferek" z materiałem

Kategorie

Odwiedź nas na:

Google + PHU Moon Pearl  Instagram - PHU Moon Pearl  Tumblr phu moon pearl  YouTube

Twitter Facebook - polskawiklina Pinterest - wiklina

U nas zapłacisz za pomocą platformy przelewy24
 

Wiklinowe puzderko "Kuferek" z materiałem

Wiklinowe puzderko, model "Kuferek" z materiałowym wkładem. Kuferek z wikliny doskonale nadaje się do przechowywania różnych drobiazgów.

Więcej szczegółów


43,00 zł brutto

PUZ-006

dostępny (2 szt.)

Ostatnie egzemplarze!

Zapytaj o produkt

Program lojalnościowy Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 2,00 zł.


    Więcej informacji:

( POLSKA WIKLINA )

Wiklinowe puzderko "Kuferek"

z materiałem #14

Wiklinowe puzderko, model "Kuferek" z eleganckim materiałowym wkładem. Kolor naturalny "złoty" wikliny korowanej. Materiałowy wkład z ciekawym wzorem (wzór mat#14) nadaje kuferkowi niepowtarzalnego uroku. Dodatkowo wkład z materiału zapobiega wypadaniu drobnych elementów przez wiklinowy splot lub też zahaczania o końcówki wikliny. Polecamy jako kuferek na biżuterię lub inne drobiazgi.

 

Wymiary zewnętrzne puzderka

        Wysokość        

         Długość         

      Szerokość      

18 cm

33 cm

22 cm

Wymiary mogą się różnić +/- 3 cm

 

Kosze wiklinowe to bogactwo różnych modeli, wzorów i kolorów. W ofercie znajdują się kosze z wikliny o różnych zastosowaniach, dlatego serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Ze względu na różne ustawienia monitorów, czy wyświetlaczy urządzeń mobilnych, jak również różnym natężeniem padającego na nie światła, kolory mogą się różnić od widocznych na zdjęciu.


Zachęcamy do wyrażenia swojej opinii na temat naszych wyrobów i funkcjonalności sklepu. Pozwolą one nam wprowadzenie stosownych ulepszeń. 

 


Opinie klientów:

Brak komentarzy klienta.

Inne produkty z tej samej kategorii: