Wiklinowy kosz na choinkę fi 30 cm - Boże Narodzenie

Kategorie

 

Wiklinowy kosz na choinkę fi 30 cm - Boże Narodzenie

Wiklinowy kosz na choinkę o średnicy 30 cm. Kosz wypleciony ręcznie z polskiej wikliny niekorowanej.

Więcej szczegółów

    Więcej informacji:

( POLSKA WIKLINA )

   Boże Narodzenie

Wiklinowy kosz na choinkę fi 30 cm

(KOG-057)

 

Wyroby z wikliny oferowane w naszym sklepie wyplecione są wyłącznie z wikliny pochodzącej z polskich plantacji. Wiklina jako materiał naturalny doskonale pasuje do każdego wnętrza czy ogrodu.

Koszyki wiklinowe na choinkę, oferowane w naszym sklepie wyplatane są z wikliny niekorowanej. Przy wyborze kosza z przeznaczeniem jako stojak na choinkę, należy dobrać odpowiednią wielkość kosza do wysokości drzewka. W przeciwnym razie drzewko może stać niestabilnie. Po ustawieniu w koszu choinki koniecznie należy go obciążyć kamieniami lub piaskiem czy żwirem. Przy żywych choinkach najlepiej kosz wyłożyć dodatkowo folią i zasypać piaskiem, który można będzie nawilżać aby drzewko w nim ustawione dłużej utrzymało świeży wygląd.

Kosze wiklinowe można wykorzystać również jako świąteczne dekoracje wypełniając je np, szyszkami, bombkami, orzechami itp.

Ze względu na różne ustawienia monitorów, czy wyświetlaczy urządzeń mobilnych, jak również różnym natężeniem padającego na nie światła, kolory mogą się różnić od widocznych na zdjęciu.

 

Wymiary:

Wysokość  - 23 cm

Średnica donicy - 30 cm ( na zewnątrz )

Wymiary mogą się różnić +/-3 cm

 

Zachęcamy do wyrażenia swojej opinii na temat naszych wyrobów i funkcjonalności sklepu. Pozwolą one nam wprowadzenie stosownych ulepszeń. Opinie klientów:
Średnia:
Ocena
Od Komentarz
2014-12-28 . Bardzo dobry kosz, polecam

Inne produkty z tej samej kategorii:

Polecamy:

Dekoracja domu