Wiklinowy kosz na choinkę fi 40 cm - Boże Narodzenie

Kategorie

 

Wiklinowy kosz na choinkę fi 40 cm - Boże Narodzenie

Oryginalny wiklinowy kosz na choinkę o średnicy 40 cm ( mierzona w górze ) i wysokości 29 cm ( bez uszek). Kosz ekologiczny wypleciony z wikliny niekorowanej.

Więcej szczegółów

    Więcej informacji:

( POLSKA WIKLINA )

   Boże Narodzenie

Wiklinowy kosz na choinkę fi 40 cm

(KOG-027)
 

Wyroby z wikliny oferowane w naszym sklepie internetowym wyplatane są wyłącznie z naturalnego surowca jakim jest wysokiej jakości polska wiklina. Cechuje się ona dużą trwałością i estetyką.

Oferowany w tym miejscu wiklinowy kosz na choinkę wykonany jest z wikliny niekorowanej. Naturalna forma i tradycyjny kształt wiklinowego kosza doskonale wpisuje się do wystroju mieszkania. Umieszczone w takim koszyku świąteczne drzewko, bez znaczenia żywe czy sztuczne, prezentuje się bardo naturalnie.

Należy pamiętać o tym, aby wybrać odpowiednią wielkość kosza do wysokości choinki. Dodatkowo kosz powinien być czymś obciążony aby uzyskać odpowiednią stabilność. Doskonale sprawdzi się piasek lub żwir. W przypadku wypełnienia kosza piaskiem dobrze jest wyłożyć go wcześniej folią, aby piasek nie wysypywał się przez otwory w splocie.

Ze względu na różne ustawienia monitorów, czy wyświetlaczy urządzeń mobilnych, jak również różnym natężeniem padającego na nie światła, kolory mogą się różnić od widocznych na zdjęciu.

 

Wymiary:

Wysokość  - 29 cm

Średnica donicy - 40 cm (na zewnątrz )

Wymiary mogą się różnić +/-3 cm

 

Zachęcamy do wyrażenia swojej opinii na temat naszych wyrobów i funkcjonalności sklepu. Pozwolą one nam wprowadzenie stosownych ulepszeń. Opinie klientów:

Brak komentarzy klienta.

Inne produkty z tej samej kategorii:

Polecamy:

Dekoracja domu