Wiklinowy kosz na choinkę fi 45 cm - Boże Narodzenie

Kategorie

 

Wiklinowy kosz na choinkę fi 45 cm - Boże Narodzenie

Kosz wiklinowy o średnicy 45 cm i wysokości 30 cm doskonale sprawdzi się jako stojak na choinkę. Drzewka ustawione w takim koszu wiklinowym prezentuja się bardzo naturalnie.

Więcej szczegółów

    Więcej informacji:

( POLSKA WIKLINA )

   Boże Narodzenie

Wiklinowy kosz na choinkę fi 45 cm

(KOG-028)

 

Wyroby z wikliny to w pełni ekologiczne i naturalne zamienniki wszystkich plastykowych odpowiedników. Wiklina z której wyplatane są kosze z naszej oferty pochodzi wyłącznie z polskich plantacji.

Oferowany w tym miejscu kosz wiklinowy na choinkę wypleciony został z wikliny niekorowanej. Prosty a zarazem elegancki kształt kosza pozwala na wykorzystanie go w każdej świątecznej aranżacji. Choinki ustawione w takim koszu wyglądają bardzo naturalnie. Kosz posiada średnicę 45 cm mierzona w jego górnej części na zewnątrz oraz wysokość 30 cm, mierzoną bez uszek. Kosze są na tyle wytrzymałe, że przy wykorzystaniu uchwytów można go przenosić nawet gdy znajduje się w nim drzewko.

Należy pamiętać aby dobrać wielkość kosza do wysokości choinki, oraz o odpowiednim dociążeniu kosza, żwirem lub piaskiem, w celu uzyskania odpowiedniej stabilności.

 

Wymiary:

Wysokość  - 30 cm
Średnica donicy - 45 cm ( na zewnątrz )

Wymiary mogą się różnić +/- 3 cm

  

Zachęcamy do wyrażenia swojej opinii na temat naszych wyrobów i funkcjonalności sklepu. Pozwolą one nam wprowadzenie stosownych ulepszeń. Opinie klientów:

Brak komentarzy klienta.

Inne produkty z tej samej kategorii:

Polecamy:

Dekoracja domu