Wiklinowa kasetka, pojemnik na nici i akcesoria krawieckie

Kategorie

 

Wiklinowa kasetka, pojemnik na nici i akcesoria krawieckie

Wiklinowa kasetka o szerokości 30 cm to idealny pojemnik na akcesoria krawieckie takie jak nici, szpilki, miarę itp.Więcej szczegółów

KAS-076

Zapytaj o produkt

    Więcej informacji:

( POLSKA WIKLINA )

Wiklinowa kasetka

pojemnik na nici i akcesoria krawieckie

 

Wiklinowa kasetka o szerokości 30 cm to doskonały pojemnik na wszelkie akcesoria krawieckie takie jak nici, szpilki, igły, miary oraz wiele innych drobiazgów, które są niezbędne przy pracach krawieckich.

Kasetka wiklinowa, wykonana jest z naturalnego materiału jakim jest wiklina. Naturalny kolor wikliny korowanej "złoty" doskonale wpisuje się w każdą aranżacje mieszkania czy domowej pracowni krawieckiej. Zamykana klapa posiada stalowe zawiasy. Są to zawiasy wykorzystywane w wyrobach wiklinowych i są one zupełnie inne niż te stosowane w meblach. Klapę można zabezpieczyć wiklinowym patyczkiem co jest przydatne, gdy musimy przenieść kasetkę. Sam pojemnik od środka wyściełany jest materiałem w czerwono-białą krateczkę o szerokości boków ok. 7 mm. Dodatkowo posiada przegrodę, którą można wewnątrz swobodnie przesuwać lub wyjąć. Klapa kasetki od góry wyposażona jest w miękką poduszkę do której można wbić igły lub szpilki. Kasetka może stanowić doskonały prezent np. na Dzień Babci.


Wymiary zewnętrzne kosza

       Wysokość       

      Szerokość             Głębokość       

 15 cm

30 cm

23 cm

Wymiary mogą się różnić +/- 3 cm

 

Wszystkie nasze koszyki wiklinowe wyplatane są wyłącznie z polskiej wikliny. Duże doświadczenie naszych rzemieślników to gwarancja wysokiej jakości i dokładności splotu a co za tym idzie satysfakcji z posiadania.

 

Ze względu na różne ustawienia monitorów, czy wyświetlaczy urządzeń mobilnych, jak również różnym natężeniem padającego na nie światła, kolory mogą się różnić od widocznych na zdjęciu.

 

Zachęcamy do wyrażenia swojej opinii na temat naszych wyrobów i funkcjonalności sklepu. Pozwolą one nam wprowadzenie stosownych ulepszeń. 

 


Opinie klientów:

Brak komentarzy klienta.

Polecamy:

Dekoracja domu