Kosz wiklinowy na papier toaletowy, obszyty materiałem

Kategorie

 

Kosz wiklinowy na papier toaletowy, obszyty materiałem

Kosz wiklinowy na papier toaletowy, malowany,  z materiałowym wkładem to praktyczne i eleganckie rozwiązanie na przechowywanie rezerwy papieru.

Więcej szczegółów

    Więcej informacji:

( POLSKA WIKLINA )

Kosz wiklinowy na papier toaletowy

obszyty materiałem #03 

 

Kosz wiklinowy na papier toaletowy z materiałowym wkładem. Kosz wykonany jest z polskiej wikliny w naturalnym "złotym" kolorze. Materiałowy wkład wewnątrz uszyty jest z materiału w kolorze białym, który na zewnątrz wykończony jest pasem dekoracyjnym w ze wzorem, co widoczne jest na zdjęciach. Materiałowy wkład zaciągany jest na zasadzie worka marynarskiego. W koszu mieszczą się 4 standardowe rolki papieru.


Wymiary zewnętrzne kosza

              Wysokość              

        Średnica wewnątrz         

  42 cm

18 cm

Wymiary mogą się różnić +/- 3 cm

 

Kosze wiklinowe to bogactwo różnych modeli, wzorów i kolorów. W ofercie znajdują się kosze z wikliny o różnych zastosowaniach, dlatego serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Kosz można również nabyć w ciekawym zestawie - tutaj.Ze względu na różne ustawienia monitorów, czy wyświetlaczy urządzeń mobilnych, jak również różnym natężeniem padającego na nie światła, kolory mogą się różnić od widocznych na zdjęciu.

 

Zachęcamy do wyrażenia swojej opinii na temat naszych wyrobów i funkcjonalności sklepu. Pozwolą one nam wprowadzenie stosownych ulepszeń. Opinie klientów:

Brak komentarzy klienta.

Inne produkty z tej samej kategorii:

Polecamy:

Dekoracja domu