Wiklinowy kosz na zabawki

Kategorie

 

Wiklinowy kosz na zabawki

Skrzynia wiklinowa na zabawki z materiałowym obszyciem to eleganckie i praktyczne rozwiązanie do pokoju dziecięcego. Szerokość kufra 60 cm.

Więcej szczegółów

    Więcej informacji:

 Wiklinowy kosz na zabawki

 (KU-155)

 

OPIS PODSTAWOWY

Model kosza: Kufer z płaskim wiekiem

Materiał wykonania: Polska wiklina

Kolor: naturalny wikliny korowanej ( złoty )

Kolor obszycia: biały / dekoracyjna obwódka 

Producent: PHU "MOON PEARL"

Inne: Kufer posiada solidną drewnianą konstrukcję, którą szczelnie opleciono wikliną.

Uwagi: Widoczne na zdjęciu pluszaki są dekoracją i nie podlegają sprzedażyWymiary zewnętrzne kosza

   Rozmiar kosza    

   Szerokość       Wysokość       Głębokość   
60 cm 60 cm 37 cm  40 cm
Wymiary mogą się różnić +/- 3 cm

 

OPIS SZCZEGÓŁOWY

Kosze wiklinowe na zabawki to praktyczne, elegancki i ekologiczne rozwiązanie na przechowywanie przedmiotów w pokoju dziecka. Oferowany przez nasz sklep wiklinowy kufer wypleciony jest z naturalnego materiału jakim jest polska wiklina. Dodatkowo wyposażyliśmy go w elegancki wkład z materiału. Na zdjęciach przedstawiamy więcej szczegółów. Skrzynia wiklinowa na zabawki jest w kolorze naturalnym wikliny korowanej, który my nazywamy „złotym”. Solidna konstrukcja kosza oparta jest na drewnianym stelażu, który opleciono wikliną. Taki kufer na zabawki z całą pewnością będzie nie tylko elementem praktycznym ale również dekoracyjnym. Pozwólmy naszym milusińskim otaczać się przedmiotami eleganckimi, i ekologicznymi.

Kosz w pojedynczym egzemplarzu.

Istnieje możliwość pomalowania kosza na jeden z kolorów dostępnych w naszym sklepie. Jeżeli jesteście zainteresowani prosimy o kontakt w celu ustalenia ceny.

 

Ze względu na różne ustawienia monitorów, czy wyświetlaczy urządzeń mobilnych, jak również różnym natężeniem padającego na nie światła, kolory mogą się różnić od widocznych na zdjęciu.

Zachęcamy do wyrażenia swojej opinii na temat naszych wyrobów i funkcjonalności sklepu. Pozwolą one nam wprowadzenie stosownych ulepszeń. 

 


Opinie klientów:

Brak komentarzy klienta.

Inne produkty z tej samej kategorii:

Polecamy:

Dekoracja domu