Kosz maglowy owalny z materiałem

Kategorie

 

Kosz maglowy owalny z materiałem (18)

Owalny kosz maglowy z materiałem. Kosz posiada wkład z materiału z wzorem kwiatowym. Polecamy jako kosz maglowy, lub kosz na zabawki. Szerokość kosza 60 cm.

Więcej szczegółów

    Więcej informacji:

Kosz maglowy

owalny z materiałem #18

 

Owalny kosz maglowy z materiałowym wkładem. Kosz wykonany z wikliny korowanej o naturalnym "złotym" kolorze. Kosz posiada elegancki wkład z materiału ze wzorem kwiatowym. Wzór materiału #18. Polecamy jako kosz maglowy, jednak można go z powodzeniem wykorzystać również w pokoju dziecka jako kosz na zabawki.

Na załączonych zdjęciach przedstawiamy możliwe zastosowanie kosza, a przedmioty na nich widoczne, z wyłączeniem kosza, są jedynie dekoracją.

Jeżeli potrzeby jest taki kosz o innym wymiarze z dostępnych w naszej ofercie to prosimy o kontakt w celu ustalenia czy jest to możliwe. Wynika to z ograniczonej ilości materiału.Wymiary zewnętrzne kosza

   Rozmiar kosza    

   Długość       Szerokość       Wysokość   
Kosz 60 60 cm 42 cm 27 cm
Wymiary mogą się różnić +/- 3 cm

  

Ze względu na różne ustawienia monitorów, czy wyświetlaczy urządzeń mobilnych, jak również różnym natężeniem padającego na nie światła, kolory mogą się różnić od widocznych na zdjęciu.

 

Zachęcamy do wyrażenia swojej opinii na temat naszych wyrobów i funkcjonalności sklepu. Pozwolą one nam wprowadzenie stosownych ulepszeń. 

 


Opinie klientów:

Brak komentarzy klienta.

Inne produkty z tej samej kategorii:

Polecamy:

Dekoracja domu