Wiklinowy kosz na pranie "Owal" przecierany z materiałem - biały

Kategorie

 

Wiklinowy kosz na pranie "Owal" przecierany z materiałem - biały

Wiklinowy kosz na pranie, model "Owal" z modnym wkładem z materiału. Kosz dostępny w dwóch rozmiarach.

Więcej szczegółów

Zapytaj o produkt

    Więcej informacji:

( POLSKA WIKLINA )

Wiklinowy kosz na pranie "Owal"

przecierany z materiałem - biały

  

Kosze wiklinowe oferowane w naszym sklepie, to ekologiczne i niepowtarzalne wyroby rękodzieła. Wszystkie wyplatane są ręcznie z wyselekcjonowanej, wysokiej jakości polskiej wikliny. Kosz wiklinowy, doskonale wpisuje się w każdą aranżację mieszkania. Duży wybór modeli, kolorów jak również wzorów obszyć, pozwoli na dobranie kosza stosownie do potrzeb.

Wiklinowy kosz polecany w tym miejscu, to bardzo popularny model "Owal". Tak jak pozostałe kosze wiklinowe na bieliznę, wypleciony jest z wikliny korowanej. Kosz został pomalowany na kolor, techniką pozwalającą uzyskać efekt postarzenia. Posiada charakterystyczne przetarcia. Wzór przetarć jest nieszablonowy, w związku z czym nie ma dwóch identycznych. Dodatkowo kosz posiada bardzo praktyczny a zarazem elegancki wkład z materiału. Uszyty z materiału w kolorze białym. Materiał zabezpiecza ubrania przed zaciągnięciem o końcówki wiklinowych pędów. Kosz dostępny jest w dwóch rozmiarach, które podajemy w ramce poniżej.

Kosz może posiadać inne uchwyty niż te na zdjęciach

 

Wymiary zewnętrzne kosza

   Rozmiar kosza    

   Szerokość       Wysokość       Głębokość   
Mały 45 cm 59 cm 36 cm
Duży 54 cm 65 cm 43 cm
Wymiary mogą się różnić +/- 3 cm

 

Ze względu na różne ustawienia monitorów, czy wyświetlaczy urządzeń mobilnych, jak również różnym natężeniem padającego na nie światła, kolory mogą się różnić od widocznych na zdjęciu.


Zachęcamy do wyrażenia swojej opinii na temat naszych wyrobów i funkcjonalności sklepu. Pozwolą one nam wprowadzenie stosownych ulepszeń. Opinie klientów:

Brak komentarzy klienta.

Inne produkty z tej samej kategorii:

Polecamy:

Dekoracja domu