Wiklinowy wianek, podstawa stroika - miętowy

Kategorie

 

Wiklinowy wianek, podstawa stroika - miętowy

Wiklinowy wianek w kolorze miętowym. Obręcz może stanowić doskonałą bazę stroika lub innej ciekawej dekoracji. Dostępny w trzech rozmiarach o średnicy zewnętrznej 20 cm, 25 cm, i 30 cm.

Więcej szczegółów

Zapytaj o produkt

    Więcej informacji:

( POLSKA WIKLINA )

  Wiklinowy wianek, podstawa stroika - miętowy

(Wianek-006)

 

Wyroby z wikliny oferowane w naszym sklepie internetowym wyplatane są wyłącznie z wikliny pochodzącej z polskich upraw. Krajowa wiklinach cechuje się dużą wytrzymałością i estetyką, jak również unikatowym kolorem.

Oferowany wianek wiklinowy stanowi doskonałą bazę stroika, czy innych ciekawych dekoracji. Często na bazie obręczy z wikliny wykonuje się wianki adwentowe. W internecie można znaleźć mnóstwo inspiracji i poradników. Obręcz malowana na kolor miętowy, dostępna w trzech rozmiarach o zewnętrznej średnicy 20 cm, 25 cm i 30 cm.

Ze względu na różne ustawienia monitorów, czy wyświetlaczy urządzeń mobilnych, jak również różnym natężeniem padającego na nie światła, kolory mogą się różnić od widocznych na zdjęciu.DOSTĘPNE ROZMIARY:

Średnica - 20 cm

Średnica - 25 cm

Średnica - 30 cm

Wymiary mogą się różnić +/- 3 cmZachęcamy do wyrażenia swojej opinii na temat naszych wyrobów i funkcjonalności sklepu. Pozwolą one nam wprowadzenie stosownych ulepszeń.

 

 


Opinie klientów:

Brak komentarzy klienta.

Inne produkty z tej samej kategorii:

Polecamy:

Dekoracja domu