Wiklinowy wianek, podstawa stroika - zielony

Kategorie

 

Wiklinowy wianek, podstawa stroika - zielony

Wiklinowa obręcz w kolorze zielonym. Doskonała baza stroika czy wianka. Wyrób polski. Dostępny w trzech rozmiarach.

Więcej szczegółów

Zapytaj o produkt

    Więcej informacji:

( POLSKA WIKLINA )

  Wiklinowy wianek, podstawa stroika - zielony

(Wianek-009)

 

Wiklinowe ozdoby czy dekoracje to super pomysł na dekoracje domu. Te z naszego sklepu z wikliną łączy fakt, że wykonane są z krajowej wikliny. Dodatkowo to wyroby w pełni ekologiczne.

Wiklinowy wianek dostępny w tym miejscu również wypleciony jest z polskiej wikliny korowanej a następnie pomalowany. Malujemy na tyle dokładnie, że wianek sprawia wrażenie wyplecionego z różowej wikliny. Zachęcamy do wykorzystania naszych wianków przy dekoracjach domu. Różne kolory pozwalają na użycie ich w trakcie różnych uroczystości. Dostępne są trzy rozmiary.

Ze względu na różne ustawienia monitorów, czy wyświetlaczy urządzeń mobilnych, jak również różnym natężeniem padającego na nie światła, kolory mogą się różnić od widocznych na zdjęciu.

Wiklinowy wianek to doskonała ozdoba lub jako stelaż,baza pod stroik. Wykonany z wikliny pomalowej na kolor zielony, pięknie łączy się z różnego rodzaju gałązkami, wstążkami czy innymi ozdobami.

 

DOSTĘPNE ROZMIARY:

Średnica - 20 cm

Średnica - 25 cm

Średnica - 30 cm

Wymiary mogą się różnić +/- 3 cm

 

Zachęcamy do wyrażenia swojej opinii na temat naszych wyrobów i funkcjonalności sklepu. Pozwolą one nam wprowadzenie stosownych ulepszeń.Opinie klientów:

Brak komentarzy klienta.

Inne produkty z tej samej kategorii:

Polecamy:

Dekoracja domu